Naruto Shinobi

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Acesta este un forum in care puteti discuta despre NARUTO.Se pot inscrie persoane de orice varsta.


3 participan?i

    Intrebari/Raspunsuri???

    Rukia Kuchiki
    Rukia Kuchiki
    academy student
    academy student


    Numarul mesajelor : 49
    Varsta : 28
    Warn :
    Intrebari/Raspunsuri??? Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Intrebari/Raspunsuri??? Right_bar_bleue

    Naruto Shinobi Member : Intrebari/Raspunsuri??? 2qu53qd
    Data de inscriere : 16/01/2009

    blue Intrebari/Raspunsuri???

    Mesaj  Rukia Kuchiki Dum Ian 18, 2009 7:50 pm

    Aik...puteti intreba tot...k vi se pare neclar in Naruto...sau k nu stiti...k vreti sa aflati...sau despre episoade...[puteti pune intrebari shi kei kare shtiu raspunsul sa vi-l dea...sau...invers...]...de ex inkep yo...


    1*Am vazut k intre Pain shi Naruto este o asemanare...sunt frati?!?! Sau dak nu, k legatura au... No
    2*Cand o vom vedea pe Konan in actiune ythb ...cand va lupta??? y65t y65yu cng
    Ulquiorra Schiffer
    Ulquiorra Schiffer
    academy student
    academy student


    Numarul mesajelor : 8
    Warn :
    Intrebari/Raspunsuri??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Intrebari/Raspunsuri??? Right_bar_bleue

    Naruto Shinobi Member : Intrebari/Raspunsuri??? 2qu53qd
    Data de inscriere : 14/02/2009

    blue Re: Intrebari/Raspunsuri???

    Mesaj  Ulquiorra Schiffer Sam Feb 14, 2009 10:03 pm

    Am vazut k intre Pain shi Naruto este o asemanare...sunt frati?!?! Sau dak nu, k legatura au...

    Nu, nu este. Pain este un orfan din Amegakure, Naruto este din Konohagakure.

    Singura legatura dintre ei este ca amandoi au fost "studentii" lui Jiraiya.
    RebeL KidZ
    RebeL KidZ
    Academy teacher


    Numarul mesajelor : 242
    Varsta : 26
    Warn :
    Intrebari/Raspunsuri??? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Intrebari/Raspunsuri??? Right_bar_bleue

    Naruto Shinobi Member : Intrebari/Raspunsuri??? 2qu53qd
    Data de inscriere : 10/10/2008

    blue Re: Intrebari/Raspunsuri???

    Mesaj  RebeL KidZ Dum Feb 15, 2009 4:07 pm

    pai ei nus frati caci unul are rinengan in ochi si celalalt are ochi albastri si vulpea cu 9 cozi (nine tailed fox) sau mai bine spus kyubi
    si da singura asemanare este ca au avut accelasi sensei jiraya
    Anonymous
    anonim
    Vizitator


    blue naruto

    Mesaj  anonim Dum Iul 03, 2011 1:20 pm

    da aja e nauto nu e frate cu pain pentru ca naruto e fiul lui minato si pain e nuj cum ai cheama pe parinti lui da stiu ca cnv din onoha ia omorat parinti si a ramas orfan mie mia vanit sa pang cand am vazut ca numai putea de foame si nu ia dat nimeni
    nici o bucata de paine
    Sad

    Continut sponsorizat


    blue Re: Intrebari/Raspunsuri???

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 13, 2024 5:59 pm