Naruto Shinobi

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Acesta este un forum in care puteti discuta despre NARUTO.Se pot inscrie persoane de orice varsta.


2 participan?i

    Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke

    Sasuke Uchiha
    Sasuke Uchiha
    Shinobi
    Shinobi


    Numarul mesajelor : 364
    Warn :
    Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke Right_bar_bleue

    Naruto Shinobi Member : Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke 2qu53qd
    Data de inscriere : 06/05/2008

    blue Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke

    Mesaj  Sasuke Uchiha Dum Ian 03, 2010 4:16 pm

    (rpg thread)
    3, 2, 1, start!
    "Sasuke, te iubesc asa de mult!"
    #Taiati!!#
    -Unde sunt picaturile de pus in ochi? intreaba Sasuke-regizor.
    Dupa ce Sakura isi pune in ochi "lacrimile" se reiau filmarile.
    "Sasuke, te iubesc asa de mult!"
    #Taiati!!#
    -Nu e bine, nu ai intonatia corespunzatoare. Fii originala! Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke 936365
    Ea aproba. Reincepe filmarea:
    "Sasuke, te iubesc asa de mult!"repeta Sakura.
    Actorul Sasuke nu zice nimic.
    #Taiati!!# Nu iese!
    -Sa incercam de data aceasta cu mine in rolul principal. Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke 413345
    SaKuRa HaRuNo
    SaKuRa HaRuNo
    kage
    kage


    Numarul mesajelor : 726
    Varsta : 28
    Warn :
    Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke Right_bar_bleue

    Naruto Shinobi Member : Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke 2qu53qd
    Data de inscriere : 28/02/2008

    blue Re: Supliment episode 109- Plecarea lui Sasuke

    Mesaj  SaKuRa HaRuNo Dum Ian 24, 2010 10:14 pm

    -Bine... sa luam o mica pauza pana cand reluam cu mine in rolul lui Sasuke! spuse el mandru.

    Sakura profita de timpul liber pentru a putea viziona noul film Draw with me, un film romantic, ce ii reamintea perfect de episodul 109 din prima serie Naruto, in care Sasuke se facea ca o paraseste pe ea, plecand sa-si implineasca visul.
    Era deja la mijlocul filmului, cand nu isi mai putu potoli lacrimile si incepu a plange , creand un mic lac in studioul de filmare.
    -Ah... fimele romantice ma emotioneaza... spuse ea.
    ***

    "Mike, te iubesc asa de mult!"repeta Sakura.
    #Taiati!!#
    -Ce se intampla? Numele meu e Sasuke. S-a -s- u- k-e. Credeam ca toti stiu asta,spuse baiatul suparat ca mandria sa a fost calcata in picioare de catre prima fata ce nu ii stia numele.
    Sakura il privi suparata.
    -Iti stiu numele, doar ne cunoastem foarte bine.
    -Niciodata, in toti acesti ani , o fata nu mi-a incurcat numele cu al unui alt baiat.SAKURA!!
    -Bine... atunci sa reluam.
    Si se reiau filmarile. Sakura si Sasuke interpreteaza personajele lor.
    "Mike..."
    #Taiati!!#
    -Care e problema ta? intreaba Sasuke nervos. Eu nu sunt Mike!
    -Stiu... err, mai da-mi o sansa.
    -Bine, dar daca imi mai incurci o singura data numele, o pun pe Ino in locul tau.
    Isi reiau fimarile.
    In mintea Sakurei se dezbate o lupta. Stie ca scene din filmul vizionat cu putin timp in urma ii ramasesera in minte, nu putea nega ca se gandea la cele doua personaje principale din acel film. de aceea, stia ca isi va pierde rolul, din cauza unui singur cuvant. 
    -M-m... Mike! tipa ea. Etto, scuze.
    #Taiati!!#
    -Ei bine... ti-ai pierdut rolul, ii spune Sasuke. Repede, aduceti o peruca roz pentru Ino si sa terminam o data.
    ...



      Data/ora curentă este: Lun Mai 13, 2024 5:48 am