Naruto Shinobi

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Acesta este un forum in care puteti discuta despre NARUTO.Se pot inscrie persoane de orice varsta.


2 participan?i

    Renovare

    SaKuRa HaRuNo
    SaKuRa HaRuNo
    kage
    kage


    Numarul mesajelor : 726
    Varsta : 28
    Warn :
    Renovare Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Renovare Right_bar_bleue

    Naruto Shinobi Member : Renovare 2qu53qd
    Data de inscriere : 28/02/2008

    blue Renovare

    Mesaj  SaKuRa HaRuNo Vin Apr 01, 2011 3:05 pm

    Am observat ca multi membri noi s-au inscris si asta m-a facut sa ma gandesc ca, desi forumul nu a mai fost activ ceva mai bine de sapte luni ,poate exista inca persoane care doresc ca el sa fie activ.
    Astept pareri.
    La cererile voastre voi incepe reactivarea forumului si, totodata, renovarea lui (are o multime de topicuri inutile acum).
    RebeL KidZ
    RebeL KidZ
    Academy teacher


    Numarul mesajelor : 242
    Varsta : 26
    Warn :
    Renovare Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Renovare Right_bar_bleue

    Naruto Shinobi Member : Renovare 2qu53qd
    Data de inscriere : 10/10/2008

    blue Re: Renovare

    Mesaj  RebeL KidZ Dum Feb 12, 2012 6:10 pm

    Pai nu stiu, acum mi-am amintit si eu sa mai intru` pe forum, fiindca e un forum care mi-a marcat copilaria = si l-am retinut de la o varsta frageda, vad ca nu-mai e cine stie ce, dar macar sa ajut prin postu` asta.
    Prin creerea altui RPG, unu mai dezvoltat, in care trebuie sa inveti jutsu-ri, sa-ti creezi un personaj cap-coada, etc... si trebuie sa avansezi in grad prin lupta exact dupa anime, quizz-urile le-ai putea sterge, sunt mai mult degeaba, si alea dupa animezup nu-mai merg, jurnale, nimeni n-ar sta sa scrie zilnic ce face, deci i-ai putea da "delete", ai putea sterge categoria "chat", fiindca nu e prea bun chatu` de la xat, si sa faci unu` de la chatango.

      Data/ora curentă este: Lun Mai 13, 2024 7:13 pm